kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Perfekcyjna pani domu
2007/4/30 0:10:00

Brudne naczynia, stos niewyprasowanych rzeczy, półki aż uginające się pod nadmiarem kurzu. Tak wygląda dom, w którym domownicy toną w bałaganie. Już od 12 maja ,,Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style zrobi z tym porządek. Niestety nie posprząta za nas, ale udzieli nam cennych wskazówek jak to zrobić. Utrzymać porządek wbrew pozorom nie jest łatwo.

Anthea Turner jest wzorem dla wszystkich pań i panów domu. Jej dom jest bez skazy. Jak ona to robi? Otóż okazuje się, że wszystko zależy od dobrej organizacji. W programie ,,Perfekcyjna Pani Domu” Anthea podzieli się swoją wiedzą z widzami. Bałaganiarze mogą odetchnąć z ulgą - sprzątania też można się nauczyć.

Anthea Turner, znana brytyjska dziennikarka, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie każdy potrafi tak jak ona dbać o porządek. W każdym odcinku dziennikarka zaprasza dwie osoby do swojego zadbanego królestwa. Są to przeważnie kobiety, ale nie tylko. Do programu zgłaszają się również mężczyźni, którzy zrezygnowali z pracy, aby zająć się domem i wychowywaniem dzieci. Anthea rozpoczyna dla nich praktyczny kurs prowadzenia domu.

Nie oznacza to tylko utrzymywania w nim porządku, bo dobry gospodarz potrafi również wydać przyjęcie, przygotować pyszną kolację. Uczestnicy maja szansę się tego nauczyć. Jeżeli posłuchają Anthea’y przekonają się, że można mieć zadbany dom i z przyjemnością przyjmować w nim gości.

Nauka trwa dwa dni. Później bohaterowie programu wracają do swoich mieszkań i muszą zastosować się do udzielonych rad i wskazówek Anthea’y. Pod koniec tygodnia odwiedza ich, aby sprawdzić czy skorzystali z jej lekcji i poprawili wygląd swoich domostw. Wtedy rozstrzyga, który z jej uczniów okazał się najlepszy i kto zasłużył na miano najlepszej Pani domu lub najlepszego Pana domu.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN Style, dom, sprzątanie


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »