kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Niepowtarzalne dekoracje świątecznego stołu
2015/12/9 22:30:00

Oprócz choinki i prezentów warto w okresie świątecznym przygotować stosowane dekoracje stołu. Przy nim bowiem spędzimy w święta Bożego Narodzenia sporo czasu. W jakich kolorach dobierać dodatki, obrusy i inne dekoracje, aby stół świąteczny były wyjątkowy?


Przed rozpoczęciem świątecznej aranżacji warto zastanowić się, jaki nastrój chcemy stworzyć. Podniosły i bardziej uroczysty stworzą głębokie, stonowane kolory oraz nieco droższe dodatki. Mocne, słoneczne barwy nadadzą natomiast wnętrzu ciepła i sprawią, że w domu będzie panowała miła atmosfera. Należy pamiętać o zastosowaniu jednolitej linii porcelany. Nie powinno się łączyć kilku odmiennych serwisów, tym bardziej znacząco różniących się od siebie. Niedopuszczalne są również wyszczerbione talerze czy inne elementy zastawy stołowej.

Świąteczna zastawa

Na rodzinne Święta najlepiej wybrać klasyczną zastawę stołową, na przykład delikatnie zdobioną na rancie talerzy, ponieważ wtedy jedzenie wygląda bardziej elegancko i apetycznie. Tutaj sprawdza się zastawa złocona lub posrebrzana. Jednym z głównych trendów na nadchodzące Boże Narodzenie są złote, bardzo eleganckie dekoracje. Doskonałym uzupełnieniem będą dodatki z delikatnymi kwiatowymi motywami.

fot. Ambition

Osoby, które wolą bardziej nowoczesny design, mogą wybrać linie gładkie, niekoniecznie okrągłe. Rynek oferuje wiele różnych kształtów porcelany - kwadratową, prostokątną czy falistą. Wśród nich każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

- Gości zachwyci piękne świąteczne nakrycie stołu o minimalistycznym wzornictwie i nowoczesnej prostej formie. Naszą propozycją jest porcelana Tokyo. Kształt talerzy zbliżony do kwadratu, z delikatnie zaznaczonym rantem, podkreśla niepowtarzalny charakter zastawy. Elegancji i lekkości dodaje także ciepły odcień bieli. Tokyo jest wykonana ze wzmocnionej porcelany, zapewniającej większą odporność na obtłuczenia. Można również do niej dobrać dwie patery do ciasta, zarówno dwu-, jak i trzypoziomową – radzi Sylwia Kisielewska, Brand Manager marki Ambition.

Idealna okaże się również porcelana o subtelnym, karbowanym kształcie z linii Grace, która jest niezwykle gustowna i elegancka. Bardzo efektownie prezentuje się na stole, zachęcając do serwowania ulubionej kawy oraz deseru. Śmietankowy odcień bieli podkreśla wyjątkową urodę zastawy oraz ciepły i przytulny nastrój spotkań.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Boże Narodzenie, dekoracja stołu, dekoracje, stół, Święta


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»