kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Funkcjonalne cztery kąty
2015/8/29 15:00:00

Kluczową kwestią przy urządzaniu domu czy mieszkania jest dopasowanie przestrzeni do stylu życia mieszkańców. Idealna aranżacja pomieszczeń powinna uwzględniać nasze potrzeby oraz tryb życia jaki prowadzimy. Jak funkcjonalnie urządzić wnętrze?


W urządzaniu mieszkania na pewno pomoże nam przemyślany plan i konsekwentna jego realizacja. To przy okazji znakomita recepta na szał zakupowego szaleństwa. Bo pewnie niejednokrotnie każdemu z nas zdarzyło się paść jego ofiarą. Przypomnijmy sobie chociażby sytuację, kiedy to po udanych łowach okazywało się, że ten sam, niezwykły mebel, który tak pięknie wyglądał w sklepie, zupełnie nie komponuje się z resztą naszego wnętrza… Poddawanie się emocjom absolutnie nie sprzyja urządzeniu funkcjonalnych pomieszczeń. Dlatego, zastanówmy się, jak powinniśmy podejść do tematu aranżacji.

fot. SITS

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja wnętrz, dom, mieszkanie


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »