kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Dom pięknie uporządkowany
2014/5/20 14:50:00

Według teorii Feng Shui miejsce, w którym mieszkamy jest odzwierciedleniem naszej osobowości i stanowi podstawę do wszelkich działań. Czy uporządkowanie mieszkania lub domu pozwoli nam pozbyć się chaosu z życia? Warto to sprawdzić, korzystając z kilku prostych rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne porządki.

Im więcej, tym mniej

Porządkowanie mieszkania warto zacząć od salonu - wizytówki każdego domu. To tutaj rodzina spędza większość wolnego czasu i zaprasza znajomych, tutaj też eksponuje pamiątki i przedmioty szczególnej wartości. Jednak, gdy na regałach trudno o wolne miejsce, a utrzymanie względnego ładu staje się nie lada wyzwaniem, musimy zdecydować, co chcemy wyeksponować, a co możemy usunąć z pola widzenia. W ten sposób nie tylko zaoszczędzimy czas przy sprzątaniu, ale też sprawimy, że pomieszczenie stanie się o wiele bardziej funkcjonalne.
fot. IKEA Kraków

Sprytnym rozwiązaniem na organizację miejsca i utrzymanie wszystkich drobiazgów w jak najlepszym porządku są odpowiednio zaprojektowane szafki ścienne i regały. Ulubione pamiątki wyeksponujemy np. poprzez jasno podświetlone półki, natomiast pozostałe przedmioty możemy ukryć za szklanymi lub pełnymi drzwiami. – Kupując nowe meble warto poszukać takich, których poszczególne elementy można zestawiać w dowolny sposób, co daje możliwość modyfikacji lub rozbudowy systemu regałów w przyszłości. W końcu porządek kocha zmiany, a pomysły na przechowywanie powinny nadążać za zainteresowaniami i potrzebami domowników – mówi Anna Knapik z IKEA Kraków.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dom, mieszkanie, przechowywanie, sprzątanie