kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ciepły dom na targach
2007/9/3 11:10:00

W dniach 15 i 16 września w warszawskim centrum wyposażenia wnętrz Home City w centrum handlowo-rozrywkowego Blue City odbędą się III Targi systemów grzewczych i kominków „CIEPŁY DOM”.

Targi skierowane są do klientów zainteresowanych wyposażaniem domu lub mieszkania w systemy i urządzenia grzewcze oraz najnowszymi technologiami ogrzewania domów. Na dwa dni targowe organizatorzy zaplanowali wystawę najnowszych wzorów grzejników dekoracyjnych i kominków, zwłaszcza jesiennych nowości najsilniejszych na naszym rynku marek. Odwiedzający będą mieli okazję wybrać ogrzewanie do swojego domu dopasowując je pod względem technologicznym, energooszczędnym i wizualnym. Dodatkowo będzie okazja do zapoznania się ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami aranżacji wnętrz, których urządzenia grzewcze są istotnym elementem.

Specjalistyczny charakter targów podkreśli udział instalatorów i architektów, którzy przez dwa dni udzielać będą odwiedzającym bezpłatnych porad z zakresu instalacji i aranżacji systemów grzewczych. Organizatorzy zachęcają klientów do zabrania ze sobą planów architektonicznych domu lub mieszkania, tak aby udzielane porady miały możliwie najbardziej praktyczny wymiar i efekt. Specjaliści doradzą w kwestiach technologicznych dotyczących ogrzewania i docieplania domu oraz poinformują o unijnych przepisach, wprowadzających świadectwa energetyczne dla nowych budynków.

Swoje produkty podczas targów zaprezentują polskie i międzynarodowe marki, między innymi Viessmann, Kalmar, Kur, Vasco, Miro Les Foyers, Zehnder, Instal Projekt, Kominki Polskie, Kornak, Herz, Jaga, Spartherm, Atlantic, Eco Therm, Raychem, Enix, Varmsen, Fabrilor, Dagat, Terma, Mago Trans, Santech, Vaillant, Kominus, Hajduk, Scan Forum. Wstęp na targi oraz wszystkie porady i konsultacje jest bezpłatny.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»